SZKOŁA

Pozostałe

Lista odwiedzin

Odsłon : 868617


Designed by:

Błąd
  • XML Parsing Error at 1:286. Error 9: Invalid character
Wyjazd klas I na festyn w ramach BRD

DSC 9919

Dnia 5-go października uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawczyniami Jolantą Sarad, Renatą Nowak i Sylwią Wiśniowską uczestniczyli w festynie profilaktycznym poświęconym zasadom bezpieczeństwa w ruchu drogowym, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie. XI Festyn "Bądź bezpieczny maluchu w drogowym ruchu" zorganizował Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnowie i Gmina Skrzyszów. Uczniowie mogli zobaczyć policyjne motocykle, strażackie quady jak również sportowego gokarta. W trakcie festynu dzieci zapoznały się z zasadami udzielania pierwszej pomocy i podstawowymi zasadami bezpiecznego poruszania się po drogach. Wszyscy uczestnicy otrzymali elementy odblaskowe z którymi będą mogli bezpiecznie poruszać się drogami po zmroku. Dzieci miały okazję uczestniczyć także w zorganizowanych dla nich konkursach ze znajomości przepisów ruchu drogowego i konkursie sprawnościowej jazdy rowerem. Wiele uśmiechu i sportowej rywalizacji przyniosły konkursy takie jak bieg z lizakiem policyjnym, w czapce policyjnej, układanie puzzli oraz przeciąganie liny. Nasi uczniowie okazali się bezkonkurencyjni. We wszystkich konkurencjach odnieśli sukces i zajęli pierwsze miejsce, za co serdecznie im gratulujemy. Największą jednak radość dzieciom sprawiła maskotka Policji - Inspektor Wawelek, który rozdawał im słodycze i umilał czas poprzez wspólną zabawę.

Galeria zdjęć

 

Losowe zdjęcie

Inne portale

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Imieniny:

Dzisiaj : Tomasza Maurycego