SZKOŁA

Pozostałe

Lista odwiedzin

Odsłon : 868610


Designed by:

Błąd
  • XML Parsing Error at 1:286. Error 9: Invalid character

22155266 1664303210266565 1129478553 n

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania obchodzony jest 29 września. W tę inicjatywę włączyła się Biblioteka Publiczna w Zalasowej organizując głośne czytanie dla przedszkolaków z grupy "Biedronki" z Publicznego Przedszkola w Zalasowej. Zaproszonym gościem , który przeczytał dzieciom opowiadanie H. Bechlerowej pt. "Jak Kolczatek szukał mieszkania" był Burmistrz Gminy Ryglice pan Bernard Karasiewicz. Duże zainteresowanie wśród dzieci wzbudziło ,,przejście" do pięknego jesiennego lasu, w którym to właśnie pan Burmistrz w roli jeża, czekał na przedszkolaków. Dzieci po raz pierwszy spotkały się z taką formą czytania. Bardzo chętnie odpowiadały na zadawane pytania, układały kolejność kart obrazkowych do czytanego utworu. Był również czas na wspólną zabawę integracyjną, w kole, a także relaksacyjną z gazetami. Przedszkolacy wykonali wspólnie "Jeża" zrobionego z wcześniej przygotowanych na zajęciach w przedszkolu ,odbitych z farb dłoni. Na koniec spotkania dzieci wręczyły podziękowanie panu Burmistrzowi za wspólnie spędzony czas oraz zostało wykonane wspólne zdjęcie. Spotkanie przygotowała pani bibliotekarz Monika Zegar oraz wychowawczyni grupy pani Anna Prus. Głośne czytanie rozwija wyobraźnię, buduje więzi między dorosłym a dzieckiem, kształtuje nawyk czytania i zdobywania wiedzy na całe życie.

A.Prus

Galeria zdjęć

 

Losowe zdjęcie

Inne portale

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Imieniny:

Dzisiaj : Tomasza Maurycego