SZKOA

Lista odwiedzin

Odsłon : 868728


Designed by:

Błąd
  • XML Parsing Error at 1:286. Error 9: Invalid character
Pedagog szkolny

Pedagog szkolny
Katarzyna Kupiec
zaprasza uczniw, rodzicw i nauczycieli!


Pokj pedagoga szkolnego znajduje si na drugim pitrze.


Moim zadaniem jest poznanie indywidualnych potrzeb uczniw, analizowanie przyczyn niepowodze szkolnych oraz organizowanie i prowadzenie rnych form pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla uczniw, rodzicw i nauczycieli. Zajmuj si rwnie dziaaniami profilaktyczno-wychowawczymi, staram si zorganizowa opiek i pomoc materialn uczniom znajdujcym si w trudnej sytuacji yciowej. Stale kontaktuj si z nauczycielami, wychowawcami klas, dyrekcj, rodzicami oraz instytucjami sucymi pomoc dzieciom i rodzinie.


Zapraszam wszystkich, ktrzy chcieliby zapyta o to, co ich interesuje, poradzi si, albo najzwyczajniej porozmawia o tym, co si dzieje w szkole. Kady ucze moe take do mnie napisa na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Nie mog oczywicie zapewni, e znam odpowied na kade pytanie, ale moe czasami wystarczy tylko wskaza kierunek poszukiwa?


Zapraszam zainteresowanych uczniw i rodzicw oraz wychowawcw i nauczycieli do wsppracy. Z chci powic Wam swj czas i uwag. Celem wszystkich nas jest dobro i prawidowy rozwj intelektualny i emocjonalny uczniw naszej szkoy. Jestem przekonana, e dziki wsplnym dziaaniom poradzimy sobie z kadym problemem i wzmocnimy nawet mae osignicie.


Harmonogram pracy pedagoga
Dni tygodnia Katarzyna Kupiec
PONIEDZIAEK 7.30-13.30
WTOREK 7.30-14.25
RODA 7.30-14.10
CZWARTEK 7.30-14.30
PITEK 7.30-10.00

 

Losowe zdjcie

Inne portale

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Imieniny:

Dzisiaj : Bogusława Tekli