Pedagog szkolny

Pedagog szkolny
Katarzyna Kupiec
zaprasza uczniów, rodziców i nauczycieli!


Pokój pedagoga szkolnego znajduje się na drugim piętrze.


   Moim zadaniem jest poznanie indywidualnych potrzeb uczniów, analizowanie przyczyn niepowodzeń szkolnych oraz organizowanie i prowadzenie różnych form pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla uczniów, rodziców i nauczycieli. Zajmuję się również działaniami profilaktyczno-wychowawczymi, staram się zorganizować opiekę i pomoc materialną uczniom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Stale kontaktuję się z nauczycielami, wychowawcami klas, dyrekcją, rodzicami oraz instytucjami służącymi pomocą dzieciom i rodzinie.


    Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby zapytać o to, co ich interesuje, poradzić się, albo najzwyczajniej porozmawiać o tym, co się dzieje w szkole. Każdy uczeń może także do mnie napisać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Nie mogę oczywiście zapewnić, że znam odpowiedź na każde pytanie, ale może czasami wystarczy tylko wskazać kierunek poszukiwań?


     Zapraszam zainteresowanych uczniów i rodziców oraz wychowawców i nauczycieli do współpracy. Z chęcią poświęcę Wam swój czas i uwagę. Celem wszystkich nas jest dobro i prawidłowy rozwój intelektualny i emocjonalny uczniów naszej szkoły. Jestem przekonana, że dzięki wspólnym działaniom poradzimy sobie z każdym problemem i wzmocnimy nawet małe osiągnięcie.


Harmonogram pracy pedagoga
Dni tygodnia          Katarzyna Kupiec
PONIEDZIAŁEK        8:00-12:45
WTOREK                 8:00-12:45
ŚRODA                    8:00-12:45
CZWARTEK             9:50-14:35
PIĄTEK                   8:00-11:40