SZKOA

Designed by:

• XML Parsing Error at 1:286. Error 9: Invalid character

Katarzyna Kupiec
zaprasza uczniw, rodzicw i nauczycieli!

Pokj pedagoga szkolnego znajduje si na drugim pitrze.

Moim zadaniem jest poznanie indywidualnych potrzeb uczniw, analizowanie przyczyn niepowodze szkolnych oraz organizowanie i prowadzenie rnych form pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla uczniw, rodzicw i nauczycieli. Zajmuj si rwnie dziaaniami profilaktyczno-wychowawczymi, staram si zorganizowa opiek i pomoc materialn uczniom znajdujcym si w trudnej sytuacji yciowej. Stale kontaktuj si z nauczycielami, wychowawcami klas, dyrekcj, rodzicami oraz instytucjami sucymi pomoc dzieciom i rodzinie.

Zapraszam wszystkich, ktrzy chcieliby zapyta o to, co ich interesuje, poradzi si, albo najzwyczajniej porozmawia o tym, co si dzieje w szkole. Kady ucze moe take do mnie napisa na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Nie mog oczywicie zapewni, e znam odpowied na kade pytanie, ale moe czasami wystarczy tylko wskaza kierunek poszukiwa?

Zapraszam zainteresowanych uczniw i rodzicw oraz wychowawcw i nauczycieli do wsppracy. Z chci powic Wam swj czas i uwag. Celem wszystkich nas jest dobro i prawidowy rozwj intelektualny i emocjonalny uczniw naszej szkoy. Jestem przekonana, e dziki wsplnym dziaaniom poradzimy sobie z kadym problemem i wzmocnimy nawet mae osignicie.

Harmonogram pracy pedagoga
Dni tygodnia Katarzyna Kupiec