Pedagog szkolny

 Pedagog szkolny
Katarzyna Kupiec
zaprasza uczniów, rodziców i nauczycieli!


Pokój pedagoga szkolnego znajduje się na drugim piętrze. Moim zadaniem jest poznanie indywidualnych potrzeb uczniów, analizowanie przyczyn niepowodzeń szkolnych oraz organizowanie i prowadzenie różnych form pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla uczniów, rodziców i nauczycieli. Zajmuję się również działaniami profilaktyczno-wychowawczymi, staramy się zorganizować opiekę i pomoc materialną uczniom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Stale kontaktuję się z nauczycielami, wychowawcami klas, dyrekcją, rodzicami oraz instytucjami służącymi pomocą dzieciom i rodzinie.


Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby zapytać o to, co ich interesuje, poradzić się, albo najzwyczajniej porozmawiać o tym, co się dzieje w szkole. Każdy uczeń może także do mnie napisać. Wystarczy wrzucić karteczkę z pytaniem lub problemem do skrzynki, która działa na korytarzu szkolnym na II piętrze (gimnazjum) lub napisać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Nie mogę oczywiście zapewnić, że znam odpowiedź na każde pytanie, ale może czasami wystarczy tylko wskazać kierunek poszukiwań? Zapraszam zainteresowanych uczniów i rodziców oraz wychowawców i nauczycieli do współpracy. Z chęcią poświęcę Wam swój czas i uwagę. Celem wszystkich nas jest dobro i prawidłowy rozwój intelektualny i emocjonalny uczniów naszej szkoły. Jestem przekonana, że dzięki wspólnym działaniom poradzimy sobie z każdym problemem i wzmocnimy choćby małe osiągnięcie.

Harmonogram pracy pedagoga


Dni tygodnia    Katarzyna Kupiec

PONIEDZIAŁEK     7.30-14.00
WTOREK               7.30-14.30
ŚRODA                  7.30-14.00
CZWARTEK           7.30-14.30
PIĄTEK                  9.30-11.30