folderprzedszkole01

folderprzedszkole02

Pobierz folder informacyjny

Praca wychowawczo-dydaktyczna i opiekuńcza w naszym przedszkolu prowadzona jest w oparciu o:
- Podstawę Programową Wychowania Przedszkolnego
- Program Wychowania Przedszkolnego: "Razem w przedszkolu" - Jolanta Andrzejewska, Jolanta Wierucka,
- Program Wychowawczy
- Koncepcja Pracy Przedszkola

Dodatkowe zajęcia dla dzieci - niepłatne:
- zajęcia z logopedą
- religia
- język angielski
- zajęcia z pedagogiem

Przedszkole tworzą II oddziały.
Oddział I - PSZCZÓŁKI
Oddział czynny jest od godz. 6.00 do 16.00.
Grupę prowadzą : mgr Anna Malinowska, mgr Beata Romanowska.

IMG 9865

Gabriela Bajorek, Dominik Bardo, Kacper Bieliński, Wojciech Czarnik, Gabriela Gutkowska, Karol Jamróg, Malwina Kawa, Oliwia Kołodziejczyk, Alicja Kosowska, Gabriela Kosowska, Dominik Kotlarz, Fabian Kozak, Zuzanna Kwiek, Milena Mądel, Grzegorz Mytyś,
Wiktoria Piątek, Aleksandra Piórkowska, Karolina Pozdał, Karol Ptak, Wiktor Sarnecki, Przemysław Skruch, Julia Szerląg, Kornelia Szerlag, Dagmara Trojan.

Oddział II - MUCHOMORKI
Oddział czynny od godz. 7.00 do 17.00.
Grupę prowadzą: mgr Lesława Dominiewska, lic. Kinga Janiga.

IMG 9872

Jakub Bardo, Julia Barnaś, Norbert Burza, Milena Galas , Amelia Jamróg, Malwina Januś, Bartłomiej Kozak, Ksawery Lebryk , Mikołaj Lisak, Aleksandra Marcinek, Zofia Patyk, Amelia Pędrak, Tobiasz Plebanek, Oliwia Sadko, Joanna Świątek, Eliza Zalas, Nadia Zoń.

.