SZKOŁA

Pozostałe

Lista odwiedzin

Odsłon : 868627


Designed by:

Błąd
  • XML Parsing Error at 1:286. Error 9: Invalid character

PAP1PAP2

W dniu 14 września 2018 r. w naszej szkole przeprowadzony został próbny alarm pożarowy połączony z ewakuacją uczniów, nauczycieli oraz wszytkich pracowników z budynku szkoły. Celem tych ćwiczeń było uświadomienie wszystkim uczniom, a także pracownikom jak należy się zachować w sytuacji zagrożenia. Cała akcja przebiegła bardzo sprawnie i zgodnie z przyjętymi w naszej placówce zasadami postępowania w przypadku wystąpienia niebezpieczeństw.

Serdecznie dziękujemy strażakom z OSP Zalasowa za koordynację całej akcji!

 
Wyjazd do kina na "Dywizjon 303"

D303

W dniu 12 września 2018 roku nasi uczniowie, w liczbie ponad 80 osób wraz z opiekunami, pojechali do kina, do Tuchowa na film pt.:"Dywizjon 303" .
"Dywizjon 303" to prawdziwa historia polskich asów przestworzy, inspirowana bestsellerem Arkadego Fiedlera o tym samym tytule. To wspaniałe dzieło o polskich lotnikach, początkowo niedocenianych i wyśmiewanych, którzy później stają się legendą. Tworzą oni elitarną jednostkę w ramach Królewskich Sił Powietrznych Wielkiej Brytanii (RAF-u). Polski Dywizjon 303 nie ma sobie równych. Wyśmienite sceny w powietrzu, świetni aktorzy, niezapomniane chwile to główne atuty filmu.
Nasi uczniowie są dumni z tych, skrzydlatych bohaterów. Wyjazd do kina przygotowały polonistki.

 
Zaproszenie na Narodowe Czytanie

001

 

RR2018

3 września uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego wraz z towarzyszącymi im rodzicami zgromadzili się na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019.
Po Mszy Świętej wszyscy udali się do budynku szkoły, gdzie odbyła się akademia. Pan dyrektor Leszek Sutkowski przywitał gorąco uczniów wracających po wakacyjnej przerwie, szczególnie ciepło zwracając się do pierwszoklasistów, dla których był to jeden z najważniejszych dni w życiu oraz przedstawił najważniejsze zmiany czekające na uczniów w tym roku szkolnym.

Każda klasa spotkała się również ze swoim wychowawcą, by zapoznać się z planem zajęć oraz przypomnieć zasady bezpieczeństwa w szkole oraz w drodze do i ze szkoły.

 

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zalasowej zaprasza na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w poniedziałek 3 września 2018r .
Zbiórka uczniów przed budynkiem szkoły o godz 7.30, potem przemarsz ze sztandarami do kościoła. Msza św. o godz. 8.00 a po niej spotkanie w hali sportowej i w salach z wychowawcami.

Dowóz uczniów rano bez zmian - odwóz o godz. 10.30.

Plan lekcji dla poszczególnych klas znajduje się na e-dzienniku Librus.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Losowe zdjęcie

Inne portale

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Imieniny:

Dzisiaj : Tomasza Maurycego