Rekrutacja

Przypominamy, że do dnia 31 marca 2020 trwają zapisy dzieci do przedszkola, oddziałów przedszkolnych (zerówek), klas pierwszych oraz klasy czwartej sportowej.


Dokumenty można przesłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w postaci skanu lub zdjęcia dokumentu. Można również złożyć je osobiście w budynku szkoły w godz. 8.00 - 14.30 z zachowaniem wszelkich środków ostrożności związanych z zaistniałą sytuacją.

 
Wyniki Maks Matematyczny

Maks matematyczny

Marzec 2020

Miejsce

w kraju

Miejsce
w województwie

Wynik

Galas Miłosz

SP5

9

4

Bdb

Kępowicz Marlena

SP5

65

13

Db

Czarnik Sylwia

SP5

78

15

Db

Chaim Karolina

SP5

88

18

Db

Burza Ewelina

SP5

122

25

Db

Lebryk Dawid

SP7

22

5

Bdb

Niemczura Adrian

SP7

80

12

Db

Malig Paweł

SP8

41

9

Db

Serdecznie gratulujemy!!!

 

Szanowni Rodzice,
Za nami pierwszy tydzień nauczania na odległość. Pragnę wyrazić szczere uznanie i wyrazy podziękowania za Waszą współpracę i wsparcie, jakie okazujecie swoim dzieciom i z wielkim zaangażowaniem pomagacie im w odnajdywaniu się w tej trudnej rzeczywistości. Jak zapewne wiadomo ta sytuacja potrwa kolejne 3 tygodnie - to jest do 10 kwietnia 2020 r.
Zgodnie z rozporządzeniem MEN z dnia 20 marca 2020 r. informuję, że od najbliższej środy tj. 25 marca do odwołania nauczyciele kontynuują realizację podstawy programowej poprzez nauczanie na odległość w zróżnicowanej formie wskazanej przez Ministra Edukacji Narodowej.Od tego dnia uczniowie podlegać będą obowiązkowemu ocenianiu postępów na podstawie opracowanych kryteriów oceniania przez nauczycieli z poszczególnych przedmiotów.
Zajęcia realizowane są na podstawie dotychczas obowiązującego planu zajęć. Nauczyciele podczas lekcji online lub zdalnie poprzez e-dziennik przekazują materiały i ćwiczenia do samodzielnego wykonania, które także w formie zdalnej zostaną ocenione. Nauczyciele wskazują sposób przesyłania zadań podlegających ocenie i przekazują uczniowi informację zwrotną. Dokumentację zdalnego nauczania stanowią zapisy w dzienniku elektronicznym Librus Synergia. Postępy uczniów będą monitorowane i weryfikowane przez każdego nauczyciela. Podstawą do oceny pracy ucznia będzie aktywność potwierdzająca zapoznanie się z materiałem otrzymanym przez nauczyciela. Wszystkie informacje, materiały oraz oceny będą zapisane w dzienniku elektronicznym, do którego wszyscy mają bieżący dostęp. Potwierdzenie odebrania informacji od nauczyciela jest jednoznaczne
z odnotowaniem obecności w e-dzienniku.
Pozostajemy do Państwa dyspozycji poprzez e-dziennik Librus. W razie potrzeby jesteśmy także gotowi na rozmowy indywidualne od poniedziałku do piątku w godzinach 13.00 - 16.00 po wcześniejszym kontakcie przez e-dziennik.

Z wyrazami szacunku

Dyrektor Szkoły

 
Librus i hasła

Ważne!

Każdy rodzic na swoim koncie Synergia (konto rodzica) może wygenerować nowe hasło dla ucznia (górne menu -> Uczeń -> Informacje -> Konto ucznia).
W tym miejscu widoczny jest również login konta ucznia. Czynności tej nie można dokonać z poziomu aplikacji mobilnej zainstalowanej np. na telefonie

 
Ważne

Bardzo proszę aby uiszczać opłaty za obiady za miesiąc marzec w wysokości podanej na początku miesiąca ( tj.39,60 zł).
O powstałą nadpłatę zostaną pomniejszone Państwa wpłaty za miesiąc kwiecień.
Leszek Sutkowski-dyrektor szkoły

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>