Sukces naszych piłkarzy!

CAM0164564645645472

 

Reprezentanci naszej szkoły zajęli I miejsce w X Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im prof. Czesława Majorka. Łupem naszych zawodników padły również nagrody indywidualne: Jakub Liszka został najlepszym bramkarzem tego turnieju a Jakub Zalas królem strzelców. Gratulujemy zawodnikom i opiekunowi!!!!

 

0076674655641

 
Uczniowie klasy 3a w Bochni

38-Bochnia 0399

5 lutego 2018r uczniowie klasy 3a sp wraz z wychowawcą K. Olszowka-Łępą i p. S. Bardo oraz 3 rodziców wyruszyli do Kopalni Soli Bochnia, która to wycieczka łączy w sobie integrację, edukację i stanowi okazję do wypoczynku w leczniczym mikroklimacie podziemnych komór solnych. Tylko na takiej głębokości 250 m pod ziemią , w zabytkowych podziemnych komorach panuje absolutnie wyjątkowy mikroklimat. Powietrze przesiąknięte jodem, cisza i tajemnicza atmosfera stanowią o wyjątkowości tego jedynego w swoim rodzaju miejsca. Wyjątkowy mikroklimat korzystnie wpływa na układ oddechowy, łagodzi objawy alergii i wzmacnia odporność organizmu. Zwiedzanie kopalni, jazda kolejką, pokazy multimedialne ukazujące pracę górników, podziemne boisko sportowe, 140 metrowa zjeżdżalnia, dyskoteka i mini plac zabaw to atrakcje, które czekały na uczestników pobytu nocnego. Zabawa zakończyła się o północy, wtedy to rozpoczęła się cisza nocna. Noc minęła bardzo szybko. W Komorze Ważyn, największym spośród wyrobisk bocheńskiej kopalni znajduje się też punkt gastronomiczny "Ważynek", w którym zjedliśmy smaczne śniadanie i udaliśmy się schodami w górę do windy. Zadowoleni, pełni wrażeń, chociaż nieco zmęczeni wróciliśmy do szkoły w oczekiwaniu na kolejną wycieczkę i przygodę!

Galeria zdjęć

 
Sukcesy naszych sportowców!

Uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsce w Finale Powiatowym Piłki Siatkowej Chłopców a nasze siatkarki zajęły II miejsce w Finale Powaitowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej Piłki Siatkowej Dziewcząt! Gratulujemy zawodnikom i opiekunom!!!

004vbnvbn8889

 
WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE, JAK CO ROKU W KARNAWALE!

064-DSgffC07422

 

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.
Tak też było u nas. Dnia 01.02.2018r. dzieci z Publicznego Przedszkola oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych 01/02 wspaniale bawiły się podczas balu prowadzonego przez wodzirejów z firmy Pracownia Jaszczur & Przyjaciele. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci były pięknie przebrane za różnorodne postacie z bajek ......nie sposób zliczyć i wymienić ich wszystkich. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Podczas zabawy dzieci miały możliwość pozowania do zdjęć indywidualnych, wykonywanych przez firmę Margot z Tarnowa , które będą wspaniałą pamiątką.
Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tej zabawy.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz poczęstunku dla dzieci.

Kolejny bal karnawałowy już za rok

Marta Galas

Galeria zdjęć

 
Karnawałowy Bal Przebierańców

"Karnawał,karnawał to taniec zabawa.
To rytm który przenika, gdy płynie muzyka".

079-DSC07437

W dniu 1.02.2018r odbył się w klasach 1-3 karnawałowy bal przebierańców. Królowały stroje księżniczek, wróżek, biedronek, truskawek, motyli, spidermanów , batmanów, piratów i innych bajkowych postaci, które zostały utrwalone przez fachowych fotografów firmy Margot z Tarnowa. Po balowej sali dzieci podróżowały pociągiem w rytm skocznej muzyki, tańczyły rock and rolla, śpiewały ile sił Sofię, Despacito i Miłość w Zakopanem czy też Wymarzoną. Tańczyły Kaczuszki ze swoimi wychowawcami oraz taniec na gazecie, przeciągały linę i uczestniczyły w wyścigach w workach. Wspólna zabawa, następnie wspólny posiłek przygotowany przez Rady Rodziców poszczególnych klas przyniosły dzieciom wiele radości i taki też był cel tego balu. Zabawa była przednia i prowadzona profesjonalnie przez wodzirejów z firmy Pracownia Jaszczur &Przyjaciele.

K. Olszówka-Łępa

Galeria zdjęć

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>