Grupa Taneczna Zalasowa

ZajTan

Moi drodzy. W związku z trudną sytuacją z jaką przyszło się nam zmierzyć, brakiem możliwości spotkania się, pragniemy podarować Wam trochę pozytywnej energii.
Grupa taneczna dziewcząt klasy 5a i 5b pod przewodnictwem pani Agnieszki Szczeklik, przedstawia Wam parę fotek związanych z aktywnością fizyczną na co dzień.
Jest parę zdjęć jeszcze sprzed pandemii oraz kilka zdjęć, w których dziewczęta pokazują jak aktywnie spędzają czas w swoich domach i na podwórku.
Dziewczęta, pozdrawiamy Was serdecznie, jesteśmy dumni z waszych umiejętności.

Galeria zdjęć

 
Finalista Konkursu Matematycznego

Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Paweł Malig został finalistą Małopolskiego Konkursu Matematycznego. Fakt ten cieszy nas tym bardziej, iż znalazł się on wśród 189 osób zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego spośród 1554 uczniów z naszego województwa. Finalistami konkursu zostało 89 uczniów, a wśród nich nasz ósmoklasista. Do konkursu Pawła przygotowywała pani mgr Danuta Cius. Gratulujemy!

 
"Dziecko to taki PATRIOTA mały"

3Maj07

 

 

 

Majowe święta to doskonały czas, aby pokazać, że słowo PATRIOTYZM nie jest obce uczniom naszej szkoły od najmłodszych lat.

Galeria zdjęć

 
Majowe Święta

Flaga1Przed nami Majowe Święta, przebiegające w tym roku w szczególny sposób ze względu na sytuację panującą w naszym kraju. 1 Maj to Święto Pracy - Międzynarodowy Dzień Solidarności Ludzi Pracy ora rocznica przystąpienia Polski do Unii Europeskiej, 2 Maja obchodzimy Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, Dzień Polonii i Polaków za Granicą a 3 Maj to Święto Narodowe Trzeciego Maja - 229. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja. Pamiętajmy o uczczeniu tych historycznych wydarzeń poprzez wywieszenie flagi państwowej.

MSWiA przygotowało specjalny miniprzewodnik "Biało-Czerwona", który zawiera zasady prezentowania flagi zgodnie z tradycją i honorem. Warto poznać te zasady. "Biało-Czerwona"

 
Wyniki rekrutacji

W załączeniu listy dzieci przyjętych do przedszkola, oddziałów przedszkolnych (zerówek) oraz klas 1ab na rok szkolny 2020/2021.

Lista dzieci przyjętych do Publicznego Przedszkola w Zalasowej na rok szk. 2020/2021

Lista dzieci przyjętych do oddziału przedszkolnego na rok szk. 2020/2021

Lista dzieci przyjętych do klasy 1a i 1b na rok szk. 2020/2021

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>