Udanych wakacji!

beach1

 
KANGUR MATEMATYCZNY

Dnia 16 marca 2017r. w naszej szkole odbył się Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny'. Do zmagań nad trudnymi zadaniami przystąpiło wielu uczniów z naszej szkoły. Uczeń klasy IVb - DAWID LEBRYK, jako jedyny w szkole otrzymał "wyróżnienie". Gratulacje naszemu matematykowi.
Ucznia do konkursu przygotowywała mgrJanina Usarz.

 
Podsumowanie projektu"Mali uczą dużych-etykiety nie takie straszne jak je malują"

13 czerwca odbyło się uroczyste podsumowanie projektu "Mali uczą dużych-etykiety nie takie straszne jak je malują". Swoją obecnością zaszczycił nas dyrektor szkoły p. L. Sutkowski oraz rodzice i babcie uczniów klasy 2a.
wych. K. Olszówka-Łępa

Wideorelacja cz.1

Wideorelacja cz.2

 
Konkurs "Zielona klasa"

Od października 2016 roku do czerwca 2017 trwał w naszej szkole konkurs "Zielona klasa". Brały w nim udział zespoły klasowe od klasy IV do VI szkoły podstawowej oraz klasy I-III gimnazjum. Celem przeprowadzenia konkursu było podniesienie estetyki klas lekcyjnych i korytarzy szkolnych.
I miejsce w konkursie na poziomie klas szkoły podstawowej zdobyła klasa VI a, II- IV a, a III miejsce VI b. Wśród klas gimnazjalnych klasa II B zdobyła miejsce I, IIA - II i IA miejsce III. Gratulujemy.
Uczniowie pozostałych klas również angażowali się w to, aby ich sale lekcyjne i gazetki na korytarzach wyglądały estetycznie.
M. Śliwińska-Lech

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>