WOŚP w Zalasowej

pobrane

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12 stycznia w centrum Zalasowej kwestować będą nasi wolontariusze
- zbierać będziemy środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń
dla ratowania życia
i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

Zapraszamy!!!

 
Ferie zimowe 2020

                                                                                                                                                                            Ferie 2020

Szczegółówy plan zajęć w czasie ferii w załączniku.

Karta zgłoszenia udziału dziecka w zajęciach - do pobrania

 
Niech żyje bal ...

Bal11Bal karnawałowy dla dzieci to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas. W dniu 10.01.2020 r. już od rana dzieci z przedszkola oraz uczniowie klas 1-3 przygotowywały się do zabawy. Dzieci oraz uczniowie przebrani byli za bohaterów znanych bajek. W sali można było spotkać wróżki, królewny, kotka, motylki, biedronki, piratów, policjantów, Batmana, Elzy, klauny, misie... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.
Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci oraz uczniowie z wielkim smutkiem opuszczali salę. Bal umożliwił dzieciom, uczniom oraz wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości wszystkim , a to było głównym celem tego balu. Bardzo dziękujemy dzieciom, uczniom oraz rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Zabawę poprowadzili panowie z grupy animacyjnej "Jaszczur i Przyjaciele". Uczestnicy balu wzięli udział w zabawach i konkursach tanecznych. Dziękujemy Pracowni Jaszczur & Przyjaciele za świetną zabawę oraz Pracowni Filmu i Fotografii za wykonanie przepięknych zdjęć.
Kolejny bal karnawałowy już za rok - nie możemy się doczekać :)

A. Prus

Galeria zdjęć

 
Z sukcesem w Żabnie

MMZa2

 

Maja Michalik uczennica klasy 3a zdobyła 3 miejsce /na 48 występujących/ w Regionalnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w Żabnie. Uczennicę do konkursu przygotowała K. Olszówka-Łępa.

LINK do strony CK Żabno

MMZa1

 
W ten świąteczny czas ...

freeg1

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>