Specjalna lekcja z robotyki online z okazji DNIA DZIECKA! Budujemy własnego domowego robota!

2.06.2020Szanowni Państwo zapraszamy na specjalną lekcję z ROBOTYKI I PROGRAMOWANIA online z okazji DNIA DZIECKA!

Przy zapisie do 26.05.2020 lekcja będzie bezpłatna!

Tym razem dzieci będą tworzyć Robo-Kraby! 2 dni przed wydarzeniem dostaną na maila informacje, co przygotować, aby stworzyć swojego domowego robota!

Wtorek 2 czerwca o godzina 19:00. Zapraszamy wszystkie dzieci oraz nauczycieli, czy nawet rodziców!

Aby skorzystać z bezpłatnej lekcji do 26.05.2020 należy zapisać się na stronie https://robodohome.com/pl/webinary/ !!!!!

Wiemy, że najlepszą metodą nauczania jest obudzenie w dziecku pasji odkrywania nowych umiejętności, dlatego przekazujemy wiedzę podczas fantastycznej zabawy.
Dodatkowo na platformie robodohome.com po zarejestrowaniu udostępniliśmy darmową lekcję z tworzenia filmów animowanych, wystarczy tylko telefon i klocki!

Jak to będzie wyglądało:

https://www.youtube.com/watch?v=xEE9dQ-ecyM

https://www.facebook.com/LEMOrobot/videos/163255791782137/

Zespół TwojRobot.pl

 
WAŻNE!

Informacje dotyczące możliwości otwarcia przedszkola oraz oddziałów klas I-III od dnia 25 maja 2020 znajdują się w zakładce Ważne dokumenty.

 

 
"Jan Paweł II-przyjaciel młodych"

JPII1Uczniowie klasy 2b zostali laureatami Regionalnego Konkursu Plastycznego "Jan Paweł II -przyjaciel młodych" -Szerzyny 2020 w kategorii I - dzieci z klas I - IV:

* III miejsce: Aleksandra Marcinek
* wyróżnienie: Amelia Pędrak
Gratulujemy laureatkom wysokich miejsc!

wych. Krystyna Olszówka-Łępa

 

JPII2

 
WPISZ SIĘ W HISTORIĘ NASZEJ SZKOŁY I ZOSTAŃ AUTOREM JEJ HYMNU!

Zadaniem konkursowym jest stworzenie hymnu naszej szkoły.

Powinien odnosić się on do misji szkoły, którą jest edukacja i wychowanie oraz pamięć o Naszym Patronie Maksymilianie Maria Kolbe.
Powodzenia!!!

Regulain Konkursu na nowy hymn Szkoły

Izabela Ilcewicz

 
Konkurs "Z książką mi do twarzy. Selfie z książką" rozstrzygnięty!

KonCzyt13W naszej szkole podejmujemy wiele działań promujących modę na czytanie. Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich został zorganizowany konkurs fotograficzny pod hasłem "Z książką mi do twarzy. Selfie z książką".
Prace konkursowe miały przedstawiać autora w towarzystwie książki lub książek i pokazać, że takie otoczenie jest trendy. Wpłynęło 18 zdjęć, za które bardzo serdecznie dziękuję. Najważniejszym kryterium w przyznaniu miejsc było zrobienie zdjęcia selfie (spełniły je tylko cztery prace).
Selfie to popularny rodzaj fotografii autoportretowej, zazwyczaj wykonywanej z trzymanego w ręku lub na kijku teleskopowym aparatu cyfrowego, kamery lub telefonu komórkowego. Zdjęcie przedstawia zazwyczaj siebie (fotografa) lub jego odbicie w lustrze.
Każda z przysłanych prac jest wyjątkowa, wyraźnie na nich widać, że naszym czytelnikom nie brakuje wyobraźni. Wybór naprawdę był trudny. Wszystkie zdjęcia zasługują na pochwałę, dlatego każdy z uczestników konkursu po powrocie do szkoły otrzyma upominek, a z nadesłanych prac zostanie utworzony kolaż i umieszczony na gazetce w bibliotece.
Przesłane prace ukazują, że czytać można w każdym miejscu i w każdej sytuacji.

Wyniki głosowania przedstawiają się następująco:
I miejsce Maja Michalik
II miejsce Patrycja Klag
III miejsce Milena Michalik, Oliwier Kawa

Wyróżnienia:
Nadia Janiga
Kacper Wasiewicz
Piotr Micek
Gabriela Wolska

Galeria zdjęć

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>