Wyjazd do parku trampolin "FLY PARK"

20171121 120832

21 listopada uczennice klas IV, V, VI Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Zalasowej miały okazję wziąć udział w "babskim" wyjeździe do parku trampolin w Rzeszowie.
Na miejscu, pod opieką profesjonalnych trenerów mogły ćwiczyć skoki, podskoki, salta i przewroty. O samym miejscu możemy przeczytać:
"Jesteśmy najbardziej wystrzałowym miejscem w Rzeszowie, które tworzą najbardziej wyskokowe osoby na Podkarpaciu. Z nami zapomnisz o przyziemnych sprawach. Przyjdź a pomożemy rozwinąć Ci skrzydła. Dobra zabawa, uśmiech na twarzy i pozytywna energia nie opuszczą Cię nawet na sekundę!"
Być może taka wycieczka zachęci naszych uczniów do aktywnego spędzania wolnego czasu oraz sprawi, że lekcje w-fu zaczną być postrzegane w nowy, bardziej atrakcyjny sposób.
Bo aktywna szkoła to aktywny uczeń! Uczniowie mogli wyjechać dzięki organizacji p. Agnieszki Szczeklik oraz pomocy opiekunów p. Mariuszowi Baszczewskiemu i Jarosławowi Kawie.

Galeria zdjęć

 
Sukces naszej cheerleaderki Anny Burza

cheerleaders

 

Anna Burza (uczennica klasy III B) uczestniczy w zajęciach tanecznych od września 2014r. Początkowo brała udział w zajęciach w szkółce tańca, następnie w formacji Mini Blask, z którą w roku 2015 podczas Mistrzostw Krakowa zdobyły 6 miejsce. Obecnie od sierpnia 2017 trenuje w formacji Blask Pom, z którą 18 listopada uczestniczyła w Międzynarodowych Mistrzostwach Krakowa Cheerleaders. odbywających się w Zielonkach k. Krakowa. Najpierw odbywały się eliminacje, a następnie występy finałowe, w których tancerki zdobyły złoty medal.
Więcej na temat osiągnięć tancerek Studia Tańca Honorata można odnaleźć na stronie: http://www.honorata.net/

Tancerki Studia Tańca Honorata tańczą m.in. podczas meczów siatkówki odbywających się na hali sportowej PWSZ w Tarnowie dopingując siatkarki Grupy Azoty PWSZ Tarnów.

/Anna Burza (na zdjęciu 5-ta od lewej)/

 
Wsparcie dla dzieci z Afryki

002

 
Zwycięstwo w finale powiatowym o Puchar Tymbarku

Tymbark

 

W dniu 09.11.2017 r. na hali sportowej w Wojniczu odbył się finał powiatowy turnieju "Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku. W kategorii chłopców U -8 w finale grały reprezentacje szkół podstawowych z Zalasowej, Wojnicza oraz Radłowa.
Grano systemem każdy z każdym, poniżej wyniki spotkań:
SP Wojnicz - SP Zalasowa 5-7
SP Radłów - SP Wojnicz 9-0
SP Zalasowa - SP Radłów 3-2
Drużyna z SP Zalasowa grała w składzie: Dominik Kotlarz (BR.), Miłosz Mróz, Filip Kotlarz, Krystian Pędrak, Radosław Wolski, Fabian Kozak, Damian Sarad, Śmigacz Konrad(KPT.). Opiekunem grupy jest Mariusz Baszczewski.
Nasza drużyna zakwalifikowała się na zawody wojewódzkie, które zostaną rozegrane w marcu 2018 r. w Krakowie.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnym etapie.

 
Wieczornica w Pałacu pod Dębami

11.10 00143

W dniu 11 listopada 2017 roku w Pałacu pod Dębami odbyła się wieczornica, na którą przybyło wielu mieszkańców naszej miejscowości. Po uroczystym odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrał Dyrektor ZSz-P w Zalasowej, który gorąco powitał zebranych. Radosne świętowanie rozpoczęło się wraz z występem "Małych Zalasowian", których opiekunem jest p. J. Sarad. Następnie uczniowie ZSz-P w Zalasowej przedstawili montaż słowno- muzyczny, który został serdecznie przyjęty przez obecnych. Równie entuzjastycznie publiczność przyjęła występ Zespołu Regionalnego "Zalasowianie" z Ośrodka Kultury w Ryglicach, Filia w Zalasowej. Wieczornicę zakończyliśmy wspólnym śpiewaniem pieśni patriotycznych.
Dziękujemy wszystkim przybyłym na tę uroczystość i do zobaczenia za rok

zobacz zdjęcia

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>