Kolejna nagroda z MegaMisji

MM 5 21

 

Dotarła do nas kolejna, już druga nagroda za wytrwałe tropienie Psotnika w MegaMisji. Tym razem otrzymaliśmy gry oraz książki, które umilą nam czas oczekiwania na kolejne przygody z Kubą i Julką. Czekamy z niecierpliwością na kolejne! ;)

 
VIII Mistrzostwa Polski w szybkim pisaniu na klawiaturze.

Stowarzyszenie Interinfo Polska wraz z Zespołem Szkół Łączności w Krakowie organizuje - kolejne już - VIII Mistrzostwa Polski w szybkim pisaniu na klawiaturze. Odbędą się one 4 kwietnia 2020 r. w Krakowie. Przed właściwym konkursem, w dniach 1-14 lutego będą przeprowadzane bezpłatne eliminacje online za pośrednictwem przygotowanej przez nas strony eliminacyjnej: https://konkursy-interinfo.pl.
Zapraszamy zainteresowanych uczniów do udziału w tych eliminacjach. Najlepsi zawodnicy z całego kraju wyłonieni podczas eliminacji będą mieli szansę spotkać się na żywo, rywalizując podczas Mistrzostw Polski w Krakowie.

Regulamin konkursu oraz eliminacji dostępny na stronie: https://konkursy-interinfo.pl/terms/regulamin.pdf
Udział w eliminacjach, jak i we właściwych Mistrzostwach Polski w Krakowie jest bezpłatny. Dodatkowe informacje będą pojawiały się na stronie https://interinfopolska.pl oraz na profilu na Facebooku.

 
MegaMisja w Zalasowej

MM2 21

Grupa uczniów naszej szkoły bierze udział w projekcie "MegaMisja" pod patronatem Fundacji Orange. Uczniowie biorący udział w MegaMisji wywalczyli dla szkoły pierwsze nagrody. Po miesiącu wykonywania zadań na platformie otrzymaliśmy zestaw kreatywny do prac plastycznych. Radość naszych małych "Agentów" tropiących "Psotnika" była ogromna. Zmagania naszych uczniów można śledzić na stronie www.megamisja.pl wybierając na mapie naszą placówkę. Przed nami jeszcze dużo ciekawych misji i nagród do zdobycia.

 
XXVIII Finał WOŚP w Zalasowej

wosp 2020

 
Podium dla naszych artystów

KiPZ13

W 24. Regionalnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek "Anieli grają" zorganizowanym w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie zespół Melodia oraz zespół Presto zajął 2 miejsce w swojej kategorii. Uczniów przygotowała do występów P. Izabela Ilcewicz. Gratulujemy!

Szczególowe informacje w linku.

Galeria zdjęć

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>