SZKOŁA

Pozostałe

Lista odwiedzin

Odsłon : 868589


Designed by:

Błąd
  • XML Parsing Error at 1:286. Error 9: Invalid character

bellaibenjaminDnia 11 i 13 czerwca 2018 r. klasy IV, V i VII udały się do kina "Promień" w Tuchowie na film pt."Bella i Sebastian 3".
Jest to kolejna część przygód Sebastiana i jego psa - owczarka pirenejskiego, Belli. Opowiada o przyjaźni czworonoga i chłopca w czasach II wojny światowej. Tym razem poprzedni, okrutny właściciel owczarka planuje wykraść Bellę i jej szczenięta. Na przeszkodzie temu stanie Sebastian, który będzie próbował ukryć swoją przyjaciółkę.
Młodzi widzowie byli pod wrażeniem fabuły, niesamowitych widoków, piękna przyrody ukazanych w filmie. Dzieło bardzo się podobało uczniom, niektórzy z nich byli mocno wzruszeni, niejednokrotnie ocierali łzę z oka. Wyjazd zorganizowały panie polonistki - B. Niziołek, M. Drożdż.

 

KonkurswZebieMiło nam poinformować, że czworo uczniów naszej szkoły w Wojewódzkim Konkursie "Jan Paweł II - Patron Najgodniejszy" otrzymało wyróżnienia oraz I miejsce w kategorii uczniów klas II-III gimnazjum. Gratulujemy!

 
"Najaktywniejszy czytelnik wakacji w Gminie Ryglice 2018"

plakat ryglice

Szczegóły konkursu w załącznikach:

1. Regulamin Konkursu

2. Karta zgłoszenia osoby niepełnoletniej

3. Oświadczenie o przeniesieniu praw autorskich

 
FESTYN RODZINNY

204-Festyn Szkolny 2018-201067-Festyn Szkolny 2018-064

Galeria zdjęć

 
VII GMINNA SPORTOWA OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKA "ZDROWO NA SPORTOWO"

DSCo08198Zespół Szkolno - Przedszkolny w Zalasowej był już po raz siódmy organizatorem Gminnej Sportowej Olimpiady Przedszkolaka , która odbyła się 6 czerwca 2018 r.
Wszystkich przybyłych gości oraz widownię przywitał pan dyrektor ZSz-P Leszek Sutkowski. Po krótkim przemówieniu nastąpiła prezentacja nazw oraz hasła przewodniego drużyn. Oficjalnym otwarciem Olimpiady było odśpiewanie hymnu "Olimpiada Przedszkolaka" oraz złożenie ślubowania mobilizujące dzieci do zabawy w duchu fair play. We wspólnej rywalizacji, ale przede wszystkim w zabawie wzięło udział 7 drużyn z oddziałów przedszkolnych ze szkół z Woli Lubeckiej, Lubczy, Kowalowej, Jonin, Bistuszowej, Zalasowej oraz z przedszkola z Ryglic. Dzieci zmagały się z konkurencjami zespołowymi, wykazując się swoimi indywidualnymi umiejętnościami oraz w konkurencjach grupowych. Trzeba dodać, że już siedmiolatki były bardzo dzielne. Za współzawodnictwo, doping oraz wspaniałą zabawę każda drużyna otrzymała dyplom, nagrodę dla swojego oddziału przedszkolnego, a każdy zawodnik upominek. Nagrody oraz poczęstunek w formie smacznego i słodkiego obiadu sponsorował dyrektor Leszek Sutkowski. Podziękowania za sprawne poprowadzenie olimpiady składamy p. Michałowi Skowronowi nauczycielowi wychowania fizycznego oraz za całą organizację imprezy nauczycielkom p. Marcie Galas oraz p. Annie Patyk. Do zobaczenia za rok, to ostatnie słowa jakie padły z ust organizatorów!

Marta Galas

Galeria zdjęć

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Losowe zdjęcie

Inne portale

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Imieniny:

Dzisiaj : Tomasza Maurycego