Dzień Pluszowego Misia w przedszkolu i oddziałach przedszkolnych

20171128 115258

Przedszkolaki wraz z paniami nie zapomniały o Dniu Pluszowego Misia. Jak co roku, urządziły mu urodzinową imprezę. Przed wspólnym spotkaniem, wszystkie grupy miały za zadanie, wykonać misia z figur geometrycznych. Tak powstały piękne misie: "Kółeczko", "Prostokąciak", "Kwadraciak", "Trójkąciak" i "Figuraczek", które stanowiły wspaniałą dekorację podczas spotkania. Pluszowe misie są jednymi z najpopularniejszych zabawek na świecie. Każde dziecko przyniosło w tym dniu pluszaka do przedszkola. Na początku odbyła się zabawa z misiami. Zabawy poprowadziła pani Anna Prus, wychowawczyni grupy ?Biedronek". Następnie wszystkie wychowawczynie pracujące z grupami przedszkolaków wystąpiły w inscenizacji pt. "Miś Rozbójniś". Po przedstawieniu nastąpiło tradycyjne "sto lat", chociaż w tym roku przypadają już 115 urodziny pluszowego misia. Pierwsza pluszowa zabawka powstała bowiem w 1902 r. w Nowym Jorku na cześć prezydenta USA Teodora Roosevelta, który podczas jednego z polowań nie zgodził się na zastrzelenie młodego niedźwiadka.

Galeria zdjęć

 
Kolejne podium Justyny Burza w judo

001

 
Wyjazd do parku trampolin "FLY PARK"

20171121 120832

21 listopada uczennice klas IV, V, VI Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Zalasowej miały okazję wziąć udział w "babskim" wyjeździe do parku trampolin w Rzeszowie.
Na miejscu, pod opieką profesjonalnych trenerów mogły ćwiczyć skoki, podskoki, salta i przewroty. O samym miejscu możemy przeczytać:
"Jesteśmy najbardziej wystrzałowym miejscem w Rzeszowie, które tworzą najbardziej wyskokowe osoby na Podkarpaciu. Z nami zapomnisz o przyziemnych sprawach. Przyjdź a pomożemy rozwinąć Ci skrzydła. Dobra zabawa, uśmiech na twarzy i pozytywna energia nie opuszczą Cię nawet na sekundę!"
Być może taka wycieczka zachęci naszych uczniów do aktywnego spędzania wolnego czasu oraz sprawi, że lekcje w-fu zaczną być postrzegane w nowy, bardziej atrakcyjny sposób.
Bo aktywna szkoła to aktywny uczeń! Uczniowie mogli wyjechać dzięki organizacji p. Agnieszki Szczeklik oraz pomocy opiekunów p. Mariuszowi Baszczewskiemu i Jarosławowi Kawie.

Galeria zdjęć

 
Sukces naszej cheerleaderki Anny Burza

cheerleaders

 

Anna Burza (uczennica klasy III B) uczestniczy w zajęciach tanecznych od września 2014r. Początkowo brała udział w zajęciach w szkółce tańca, następnie w formacji Mini Blask, z którą w roku 2015 podczas Mistrzostw Krakowa zdobyły 6 miejsce. Obecnie od sierpnia 2017 trenuje w formacji Blask Pom, z którą 18 listopada uczestniczyła w Międzynarodowych Mistrzostwach Krakowa Cheerleaders. odbywających się w Zielonkach k. Krakowa. Najpierw odbywały się eliminacje, a następnie występy finałowe, w których tancerki zdobyły złoty medal.
Więcej na temat osiągnięć tancerek Studia Tańca Honorata można odnaleźć na stronie: http://www.honorata.net/

Tancerki Studia Tańca Honorata tańczą m.in. podczas meczów siatkówki odbywających się na hali sportowej PWSZ w Tarnowie dopingując siatkarki Grupy Azoty PWSZ Tarnów.

/Anna Burza (na zdjęciu 5-ta od lewej)/

 
Wsparcie dla dzieci z Afryki

002

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>