I miejsce w Regionalnym Konkursie Pisenki Religinej "Chrześcijaninem być"
I miejsce w Regionalnym Konkursie Pisenki Religinej "Chrześcijaninem być" zdobył zespół Melodia szkoły podstawowej. Konkurs ten odbył się 20 maja 2011r w OK w Ryglicach. W jury zasiadali m.in.  Wojtek Klich- muzyk, kompozytor piosenek m.in. piosenki "Czy ten pan i pani"ks. Paweł Cyz-opiekun tarnowskiego chóru Gos.pl,Ryszard Bubka-radiowiec. Zespól do konkursu przygotowała K. Olszówka-Łępa.
 
Dzień europejski
Edukacja europejska i kultury Polski na tle tradycji  śródziemnomorskiej tak brzmiał tytuł scieżki dla klas III gim i pozostałych klas przygotowujacych dzień europejski. Scenariusz przygotowała p. Joanna Nytko-Czwórnóg natomiast w przygotowaniach pomagali uczniowie pod czujnym okiem p. K. Krempy, p. E. Barnaś, p. J. Rogus.
 
Majowe święta

     Jak co roku uczniowie naszej szkoły przypominali o istnieniu majowych świąt poprzez przygotowany apel wg scenariusza polonisty p. Władysława Lecha.
 
Sukces w Krakowie!

    
     Rodzeństwo Milena i Albert Kusek uczniowie Szkoły Podstawowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zalasowej wygrali eliminacje regionale w Krakowie piosenki "Pociąg na scenę". W jury zasiadali m.in. Jan Kanty Pawluskiewicz, wizytator KO w Krakowie Pałka. Finał ogólnopolski odbędzie się 5 czerwca 2011r w Warszawie w teatrze Ateneum. Uczniów do konkursu przygotowała Krystyna Olszówka-Łępa.

zobacz zdjęcia

 
<< pierwsza < poprzednia 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 następna > ostatnia >>