SZKOŁA

Pozostałe

Lista odwiedzin

Odsłon : 868591


Designed by:

Błąd
  • XML Parsing Error at 1:286. Error 9: Invalid character
Zebranie z rodzicami


     W dniu 15 września w naszej szkole odbyło się zebranie z rodzicami. W czasie zebrania Pani dyrektor zapoznała rodziców z podstawowymi dokumentami pracy naszej szkoły. Były to min. Szkolny program: wychowawczy i profilaktyczny. Na zebranie z rodzicami został zaproszony przedstawiciel Policji, który wygłosił pogadankę do rodziców na temat bezpieczeństwa dzieci w drodze do i ze szkoły.

     W celu pogłębienia wiedzy o bezpiecznym poruszaniu się drogami publicznymi uczniowie najmłodszych klas szkoły podstawowej biorą udział w projekcie ?Odblaskowa szkoła" w ramach, którego wzięli udział w festynie zorganizowanym przez MORD w Tarnowie.

zobacz zdjęcia

 


     Rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012 w naszej placówce miało charakter nader uroczysty. Zebraliśmy się przed szkołą i wraz z pocztem sztandarowym na czele przeszliśmy do kościoła, aby wziąć udział we Mszy Świętej. W liturgii brała udział Pani Burmistrz Miast i Gminy Ryglice, Dyrekcja ZSz-P, nauczyciele i społeczność uczniowska. Mszy Świętej przewodniczył ks. P. Róg ? nowy wikary, kazanie natomiast wygłosił proboszcz naszej parafii ks. K. Kozyra. Po mszy przeszliśmy na salę gimnastyczną, gdzie czekała na nas nowo powołana Pani Dyrektor ZSz-P Krystyna Olszówka-Łępa. Po wprowadzeniu sztandaru, odśpiewaniu hymnu państwowego i szkolnego, minutą ciszy uczciliśmy 72 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Na wstępie Pani Dyrektor gorąco powitała miłego gościa w osobie Pani Burmistrz Teresę Połoska, oraz przedstawiła wizję rozwoju placówki, zamierzenia oraz plany na nowy rok szkolny, w których centralnym punktem jest uczeń i jego rozwój.
    I tak to nowy rok szkolny 2011/2012 można uznać za rozpoczęty. Życzymy sobie, aby ogromny zapał, który towarzyszy nam na starcie był z nami do końca roku. Mamy nadzieję, że wszystkie miłe słowa, które zostały wypowiedziane tego dnia się spełnią.

 
Wakacyjna wycieczka

Blisko 50 uczniów naszej szkoły wyjechało w nagrodę za dobre wyniki, pracę na rzecz szkoły, udział w konkursach przedmiotowych, artystycznych i sportowych do Baranowa i Sandomierza. Nagroda ta była dla uczniów bezpłatna z funduszy pozyskanych od sponsorów. Wycieczkę zorganizowała z-ca dyr ZSzP w Zalasowej Krystyna Olszówka-Łępa, a pomagali w opiece podczas wycieczki p. Janian Usarz i p. Leszek Sutkowski.

DSCN1292

DSCN1298

 
Wakacje w szkole
ciągu wakacji w ZSzP w Zalasowej odbywają się zajęcia dla ponad 60-iu uczniów chcących pogłębić znajomość j. angielskiego, doszlifować akcent, nauczyć się więcej. Zajęcia te prowadzą studenci ze Stanów Zjednoczonych: Margerita Bondarenko i Zachary Daibel, którzy pragną poznać nasze zwyczaje, kulturę mieszkając u rodzin, którzy zgodzili się ich przyjąć. Zajęcia te odbywają się przez 4 tygodnie lipca w godzinach 9.00-12.00.
Ponadto przez całe wakacje odbywają się zajęcia sportowe prowadzone przez p. S. Pikusa i p. M. Skowrona w godzinach 8.00-12.00.Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w tych zajęciach.ciągu wakacji w ZSzP w Zalasowej odbywają się zajęcia dla ponad 60-iu uczniów chcących pogłębić znajomość j. angielskiego, doszlifować akcent, nauczyć się więcej. Zajęcia te prowadzą studenci ze Stanów Zjednoczonych: Margerita Bondarenko i Zachary Daibel, którzy pragną poznać nasze zwyczaje, kulturę mieszkając u rodzin, którzy zgodzili się ich przyjąć. Zajęcia te odbywają się przez 4 tygodnie lipca w godzinach 9.00-12.00.

W ciągu wakacji w ZSzP w Zalasowej odbywają się zajęcia dla ponad 60-iu uczniów chcących pogłębić znajomość j. angielskiego, doszlifować akcent, nauczyć się więcej. Zajęcia te prowadzą studenci ze Stanów Zjednoczonych: Margerita Bondarenko i Zachary Daibel, którzy pragną poznać nasze zwyczaje, kulturę mieszkając u rodzin, którzy zgodzili się ich przyjąć. Zajęcia te odbywają się przez 4 tygodnie lipca w godzinach 9.00-12.00.
Ponadto przez całe wakacje odbywają się zajęcia sportowe prowadzone przez p. S. Pikusa i p. M. Skowrona w godzinach 8.00-12.00.Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w tych zajęciach.
 
Koniec roku 2010/2011
zakonczenie
22 czerwca 2011r uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2010/2011. Dyrekcja rozdała świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców.
Dyrekcja i grono pedagogiczne życzy wszystkim dzieciom i uczniom bezpiecznych wakacji!
 
<< pierwsza < poprzednia 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 następna > ostatnia >>

Losowe zdjęcie

Inne portale

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Imieniny:

Dzisiaj : Tomasza Maurycego