Dzień europejski
Edukacja europejska i kultury Polski na tle tradycji  śródziemnomorskiej tak brzmiał tytuł scieżki dla klas III gim i pozostałych klas przygotowujacych dzień europejski. Scenariusz przygotowała p. Joanna Nytko-Czwórnóg natomiast w przygotowaniach pomagali uczniowie pod czujnym okiem p. K. Krempy, p. E. Barnaś, p. J. Rogus.
 
Majowe święta

     Jak co roku uczniowie naszej szkoły przypominali o istnieniu majowych świąt poprzez przygotowany apel wg scenariusza polonisty p. Władysława Lecha.
 
Sukces w Krakowie!

    
     Rodzeństwo Milena i Albert Kusek uczniowie Szkoły Podstawowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zalasowej wygrali eliminacje regionale w Krakowie piosenki "Pociąg na scenę". W jury zasiadali m.in. Jan Kanty Pawluskiewicz, wizytator KO w Krakowie Pałka. Finał ogólnopolski odbędzie się 5 czerwca 2011r w Warszawie w teatrze Ateneum. Uczniów do konkursu przygotowała Krystyna Olszówka-Łępa.

zobacz zdjęcia

 
III Gminny Konkurs Języka Angielskiego
    
     Wyniki III Gminnego Konkursu Języka Angielskiego pod hasłem "Culture Gate" przeprowadzonego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zalasowej
Organizator mgr Elżbieta Barnaś
    
Do konkursu przystąpiło 24 uczniówz klas IV-VI ze szkół gminy Ryglice. Po zliczeniu punktów zdobytych przez uczestników konkursu członkowie komisji wręczyli wszystkim uczniom dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Nauczyciele przygotowujących uczniów do konkursu otrzymali specjalne nagrody uznania.
Wyniki konkursu:
I miejsce: Wioletta Podraza - Wola Lubecka
II miejsce: Gabriela Kulik-Ryglice
III miejsce: Gabriela Grzebieniowska- Ryglice
 
Lista dzieci przyjętych do przedszkola w roku 2011/2012

Lista osób przyjętych do przedszkola w roku szkolnym 2011/2012 do pobrania tutaj:

POBIERZ

 
<< pierwsza < poprzednia 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 następna > ostatnia >>