Pasowanie na przedszkolaka

     2 grudnia, w czwartkowe popołudnie, wszystkie dzieci przedszkolne wraz z rodzicami wzięły udział w spotkaniu mikołajkowym. Najpierw przepięknie przedstawiły  program przygotowany pod czujnym okiem pań wychowawczyń. Następnie zostały pasowane na przedszkolaka i zostały im wręczone dyplomy oraz upominki od "Akademii malucha". Wszyscy z niecierpliwością oczekiwali na św. Mikołaja, który zjawił się z prezentami i obdarował nimi dzieci. Rodzice byli zachwyceni występem swoich pociech,  atmosferą panującą podczas spotkania.

Zobacz; galeria

 
Odblaskowa szkoła
odblaskowa_szkola
 
Wyniki etapu gminnego konkursu "Bezpieczne dzieciństwo na wsi" :

Wyniki etapu gminnego konkursu "Bezpieczne dzieciństwo na wsi" :

konkurs literacki: II miejsce Albert Kusek - kl. 6b

konkurs plastyczny: III miejsce Krystian Tryba - kl. 3b

Gratulujemy!

 
Patriotyczne śpiewanie
Już od czterech lat uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zalasowej biorą udział w Powiatowych Przegladach Pieśni Patriotycznej. W tym roku przegląd odbył sie po raz szósty, a został zorganizowany przez PTTK Tarnów i centrum Kultury Pleśna. Oto wyniki:

- w kategorii szkół podstawowych I miejsce zdobył zespół Melodia /Albert Kusek, Joanna Romanowska, Leon Kusek, Katarzyna Sajdak, Damian Matraj, Tomasz Kluzek/.

- w kategorii gimnazjów III miejsce zajął zespół Presto: Paweł Wajda, Dominik Sutkowski, Kamil Mądel, Tomasz Kawa, Natalia Kawa, Ewelina Fudyma, Dominika Kosowska, Anita Pawłowicz, Natalia Gryzło, Mariola Piaskowy, Elżbieta Janus.

 

Ponadto zespól Presto otrzymał Specjalną Nagrodę Wójta Gminy Pleśna.

Zespoły do konkursu przygotowała K. Olszówka-Łępa

 
Święto niepodległości

10 listopada 2010r społeczność ZSzP w Zalasowej uroczyście obchodziła Święto Niepodległości. Akademią przygotowaną przez uczniów sp i gimnazjum uczczono 92 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Natomiast 11 listopada  uroczystą mszą św. i spotkaniem w Pałacu pod Dębami świętowano Niepodległą Polskę.

Zobacz: Galeria

 
<< pierwsza < poprzednia 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 następna > ostatnia >>