ZABAWA CHOINKOWA
Dnia 08.01.2013r  słychać  było gwar i muzykę w naszej szkole bowiem w godzinach przedpołudniowych  odbywała się zabawa choinkowa dla klas 1- 3 SP oraz w godzinach popołudniowych zabawa dla klas 4-6 SP. Młodzież gimnazjalna bawiła się 10.01.2013r.   Czas płynął wesoło, wszyscy bawili  się doskonale , nauczyciele i wychowawcy przeprowadzili  wiele konkursów m. in. na najładniejszy strój w klasach młodszych, króla i królową balu. Nie zabrakło też zabaw zręcznościowych ? dmuchanie balonów na czas oraz konkurs na najciekawszy taniec. Zarówno zwycięzcy wszystkich konkurencji jak i ich uczestnicy otrzymali przygotowane przez Dyrekcję  nagrody i upominki, jednak gorące brawa i uśmiechy na twarzach były najlepszą nagrodą dla nas wszystkich. Po wielkich emocjach związanych z udziałami w konkursach i tańcach Rada Rodziców  zadbała
 o poczęstunek dla wszystkich uczestników zabaw choinkowych. Zabawy choinkowe były miłym akcentem po półrocznych trudach  i zmaganiach  uczniów z nauką.Dnia 08.01.2013r słychać było gwar i muzykę w naszej szkole bowiem w godzinach przedpołudniowych odbywała się zabawa choinkowa dla klas 1- 3 SP oraz w godzinach popołudniowych zabawa dla klas 4-6 SP. Młodzież gimnazjalna bawiła się 10.01.2013r. Czas płynął wesoło, wszyscy bawili się doskonale , nauczyciele i wychowawcy przeprowadzili wiele konkursów m. in. na najładniejszy strój w klasach młodszych, króla i królową balu. Nie zabrakło też zabaw zręcznościowych ? dmuchanie balonów na czas oraz konkurs na najciekawszy taniec. Zarówno zwycięzcy wszystkich konkurencji jak i ich uczestnicy otrzymali przygotowane przez Dyrekcję nagrody i upominki, jednak gorące brawa i uśmiechy na twarzach były najlepszą nagrodą dla nas wszystkich. Po wielkich emocjach związanych z udziałami w konkursach i tańcach Rada Rodziców zadbała
Dnia 08.01.2013r słychać było gwar i muzykę w naszej szkole bowiem w godzinach przedpołudniowych odbywała się zabawa choinkowa dla klas 1- 3 SP oraz w godzinach popołudniowych zabawa dla klas 4-6 SP. Młodzież gimnazjalna bawiła się 10.01.2013r. Czas płynął wesoło, wszyscy bawili się doskonale , nauczyciele i wychowawcy przeprowadzili wiele konkursów m. in. na najładniejszy strój w klasach młodszych, króla i królową balu. Nie zabrakło też zabaw zręcznościowych ? dmuchanie balonów na czas oraz konkurs na najciekawszy taniec. Zarówno zwycięzcy wszystkich konkurencji jak i ich uczestnicy otrzymali przygotowane przez Dyrekcję nagrody i upominki, jednak gorące brawa i uśmiechy na twarzach były najlepszą nagrodą dla nas wszystkich. Po wielkich emocjach związanych z udziałami w konkursach i tańcach Rada Rodziców zadbała o poczęstunek dla wszystkich uczestników zabaw choinkowych. Zabawy choinkowe były miłym akcentem po półrocznych trudach i zmaganiach uczniów z nauką.
 
Życzenia

Podczas trwania grudniowej przerwy świątecznej otrzymaliśmy miłą niespodziankę od Remi Cohen, która w ramach programu Learning Enterprises prowadziła w lipcu miesięczny kurs języka angielskiego wraz Sadie Shelton w naszej szkole. Remi przesyła świąteczne pozdrowienia wraz życzeniami, za co serdecznie jej dziękujemy.

zyczeniaRadosnych Świąt, Świąteczne pozdrowienia, zdrowia, świętowania w gronie rodziny i przyjaciół, Szczęśliwego Nowego Roku, Wszystkim z życzeniami spokoju, Radości i Miłości dla Wszystkich

Rodzina Cohen'ów

Remi

 
WOŚP
wosp
 
WIGILIA W SZKOLE

21 grudnia upłynął nam w bardzo miłej, świątecznej atmosferze. W godzinach porannych dzieci, uczniowie wraz z wychowawcami przy wigilijnym stole dzielili się opłatkiem, rozmawiali o tradycjach świątecznych oraz kolędowali. Następnie zaproszeni goście, cała społeczność uczniowska , pracownicy szkoły, nauczyciele zgromadzili się na uroczystej wigilii szkolnej. Tę ciepłą świąteczną atmosferę wzbogaciło brzmienie pięknych kolęd, które przygotował wraz z chórem szkolnym p. J. Rąpała oraz przedstawienia zaprezentowane przez uczniów z klas młodszych i starszych przygotowane przez p. J. Sarad, p. B. Gutkowską, p. A. Sierugę ,p. W. Lecha . Po akademii Dyrektor szkoły K. Olszówka ? Łępa złożyła wszystkim piękne świąteczne życzenia do których dołączyła się Rada Rodziców oraz nasz Szkolny Samorząd Uczniowski . Jest już tradycją, że 22 grudnia w sobotę zorganizowano wigilię dla Świetlicy Integracyjnej zaś w niedzielne południe wszyscy spotkaliśmy się na wigilii środowiskowej w Pałacu pod Dębami , by tam wspólnie kolędować z osobami zaproszonymi na kolację przez Burmistrza p. Teresę Połoska, sołtysa wsi p. Władysława Olszówkę i Koło Gospodyń Wiejskich.

zobacz zdjęcia

 
ŚWIĄTECZNY TURNIEJ SIATKÓWKI
DSC08022

16 grudnia 2012 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zalasowej odbył się Świąteczny Turniej Siatkówki, w którym wzięło udział 6 zalasowskich drużyn. Rozgrywki stały na wysokim poziomie, o którym mogli przekonać się zebrani widzowie. W meczy finałowym o pierwsze miejsce w turnieju zmierzyły się ze sobą "Skaczące Muchomory" i "Hakuna Matata". Zawodnicy obydwu drużyn podeszli do tego meczu bardzo skoncentrowani i pełni chęci odniesienia zwycięstwa. Z końcowego sukcesy mogli się cieszyć jednak zawodnicy drużyny "Skaczące Muchomory", w składzie: Sterkowiec Jerzy kpt., Radziszewski Piotr, Kozioł Tobiasz, Stańczyk Bartłomiej, Piktas Krzysztof, Słomska Justyna, Sterkowiec Michał.

Po wspólnym poczęstunku z rąk Pani dyrektor Krystyny Olszówki- Łępa zwycięzcy odebrali puchar za I miejsce w turnieju. II miejsce zdobyła drużyna "Hakuna Matata" natomiast na III miejscu uplasowała się drużyna reprezentująca "OSP Zalasowa".

Klasyfikacja końcowa:

1. Skaczące Muchomory

2. Hakuna Matata

3. OSP Zalasowa

4. Dwa samce na klamce

5. Poker Team

6. Gimnazjum Zalasowa

Bardzo serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestniczącym w turnieju drużynom za aktywne i sympatyczne spędzanie czasu wolnego.

Zapraszamy na kolejne siatkarskie turnieje.

 
<< pierwsza < poprzednia 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 następna > ostatnia >>