Dni Samorządności 2012

Przed...

W lutym 2012 roku odbyły się wybory do samorządu uczniowskiego oraz kampania wyborcza na przewodniczącego samorządu. Kandydaci z poszczególnych klas byli zobowiązani do złożenia odpowiednich oświadczeń. W dniach 1-7 luty trwała kampania wyborcza podczas której uczniowie zaprezentowali swoje programy.

KANDYDACI

 

GIMNAZJUM

KAWA NATALIA

KAWA OLIWIA

SAJDAK KATARZYNA

SAMBORA JOANNA

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

CHAIM BERNADETTA

JANUŚ NATALIA

KOSOWSKA ALEKSANDRA

KOZIOŁ ALEKSANDRA

LEGĘĆ BARTŁOMIEJ

MADEJA MAGADALENA

STEPEK PRZEMYSŁAW

PIKUS MAGDALENA

MICEK KACPER

su_2012 

Po...

Dnia 8 lutego 2012 roku, odbyły się wybory na przewodniczącego samorządu uczniowskiego. Głosowało 97 na 101 uczniów. 4 osoby były nieobecne. 2 głosy zostały unieważnione, z powodu niepoprawnego wypełnienia karty. Komisja w składzie:

przewodnicząca Kinga Piątek;

z-ca przewodniczącej Angelika Galas

oraz członkowie komisji:

Ewelina Fudyma,

Mariola Piaskowy,

Wanda Pędrak.
 Przewodniczącą Samorządu Szkolnego została uczennica klasy IIA Oliwia Kawa

zastępcami: Joanna Sambora  IIB; Natalia Januś 6a.

Pozostałe osoby stanowią skład Samorządu: Natalia Kawa IIB i Bernadetta Chaim 5a

Mamy nadzieję, że pod jej rządami szkoła będzie nadal świetnie działać, a może jeszcze lepiej! Nowo wybranemu samorządowi życzymy dużo siły i wytrwałości w realizacji swoich pomysłów.

 

 
Mistrzostwo Gminy Ryglice w mini piłce siatkowej

Miło nam poinformować, że zarówno dziewczęta jak i chłopcy reprezentujący naszą szkołę
 w rozgrywkach mini piłki siatkowej zdobyli tytuł Mistrzów Gminy Ryglice   foty

Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki w dalszych rozgrywkach.

 

 

 
Bal w przedszkolu

W środę 8.02.2012r. dzieci przedszkolne wraz ze swoimi paniami urządziły w Pałacu pod Dębami bal karnawałowy. Wszystkie Smerfiki i Biedronki przepięknie się wystroiły na tę okazję. Dziewczynki zamieniły się w królewny, wróżki, motylki, a chłopcy stali się kowbojami, batmanami, piratami. Były też śnieżynki, biedroneczki, zwierzątka?

Również panie postarały się o odpowiednie na tę okazję stroje. Barwny korowód przebierańców bawił się doskonale. Tańczyliśmy przy akompaniamencie znanych piosenek. Bawiliśmy się w ulubione zabawy muzyczno ? ruchowe. Naszym zabawom towarzyszyła także pani A. Pancerz prowadząca rytmikę w obu grupach przedszkolnych. Rodzice przygotowali ciastka i soczki. Również babcie i dziadkowie w Dniu Seniora podarowali dzieciakom słodycze na tę okazję. Z kolorowymi balonikami, pełne emocji, choć trochę zmęczone dzieciaki wróciły do sal, gdzie odbywały się jeszcze liczne konkursy z nagrodami.

 
II PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI DZIECIĘCEJ
Mimo tęgich /jak dla 4-latków/ mrozów, dnia 01 lutego 2012r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Bistuszowej odbył się KONKURS pod takim właśnie tytułem. Dzieci 4-letnie zmagały się w kategoriach:

- plastycznej - Amelka Ostrowska;

- poetyckiej - Helenka Kulesa;

- wokalno-tanecznej ? Martynka Kępowicz, Michałek Kluzek, Patrycja Usarz i Gabrysia Wolska.

Reprezentacja grupy BIEDRONEK pod opieką p. Lesławy Dominiewskiej, spisała się na medal i przywiozła dla grupy DYPLOM z I miejscem i nagrody: Album Zwierząt, Magiczną skrzynkę Logiczną, Grę planszową oraz Puzzle. Indywidualnie Dzieciaki otrzymały gorący poczęstunek oraz bogate, słodkie paczki i kredki.

Organizatorom konkursu i sponsorom nagród serdecznie DZIĘKUJEMY.

Lesława Dominiewska

zobacz zdjęcia

Mimo tęgich /jak dla 4-latków/ mrozów, dnia 01 lutego 2012r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Bistuszowej odbył się  KONKURS  pod takim właśnie tytułem. Dzieci 4-letnie zmagały się w kategoriach:

?  plastycznej  - Amelka Ostrowska;

?  poetyckiej  - Helenka Kulesa;

?  wokalno-tanecznej ? Martynka Kępowicz, Michałek Kluzek, Patrycja Usarz i Gabrysia Wolska.

Reprezentacja grupy BIEDRONEK pod opieką p. Lesławy Dominiewskiej, spisała się na medal i przywiozła dla grupy DYPLOM z I miejscem i nagrody: Album  Zwierząt, Magiczną skrzynkę Logiczną, Grę planszową oraz Puzzle. Indywidualnie Dzieciaki otrzymały gorący poczęstunek oraz bogate, słodkie paczki i kredki.

Organizatorom konkursu i sponsorom nagród serdecznie DZIĘKUJEMY.

 

Lesława Dominiewska

 
XVI Regionalnym Konkurs Kolęd i Pastorałek - Żabno 2012
Gminne Centrum Kultury w Żabnie było organizatorem XVI Regionalnego Konkursu Kolęd i Pastorałek Żabno 2012, który odbył się w dniach 24 i 25 stycznia 2012 r. w sali widowiskowej Centrum. Miło nam zakomunikować, że w kategorii dzieci 4-6 lat II miejsce wyśpiewała Milenka Kusek z oddziału przedszkolnego.

W kategorii gimnazjów ponownie bezkonkurencyjna była uczennica klasy IIB Natalia Kawa.

Naszą szkołę w kategorii zespoły reprezentował Zespół Presto w składzie:

Albert Kusek, Tomasz Kawa, Oliwia Kawa, Ewelina Judyma, Mariola Piaskowy, Natalia Gryzło, Klaudia Sępek, Aleksandra Kosowska. Zespół również wyśpiewał

I miejsce. Uczniów do konkursu przygotowywała Pani Izabela Ilewicz.

Gratulujemy.
 
<< pierwsza < poprzednia 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 następna > ostatnia >>