SZKOŁA

Pozostałe

Lista odwiedzin

Odsłon : 868677


Designed by:

Błąd
  • XML Parsing Error at 1:286. Error 9: Invalid character

W dniu 30 kwietnia w naszej szkole odbył się uroczysty apel poświęcony rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Na wstępie Pani Dyrektor przedstawiła krótko tło historyczne i omówiła znaczenie majowego święta. Mówiła także o święcie 1 maja oraz  znaczeniu Święta Flagi dla dzisiejszego społeczeństwa. W części artystycznej uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum zaprezentowali montaż słowno-muzyczny. Wszystkim bardzo podobał się występ ?Małych Zalasowian?

maj

 
Kompetencje 2012 - po nowemu

W dniach 24-26.04.2012r. gimnazjaliści klas trzecich z całej Polski pisali egzaminy gimnazjalne w nowej formule.

We wtorek z przedmiotów humanistycznych i języka polskiego,

w środę z przedmiotów przyrodniczych i matematyki

a w czwartek z języka angielskiego na poziomie podstawowwym i rozszerzonym.

Wyniki już na początku czerwca.

DSC04980

  Trzymamy kciuki!!!

 
Dnia 19 kwietnia 2012r. odbyło się podsumowanie ścieżki regionalnej i ekologicznej, w którym udział wzięli uczniowie klas IV- VI. Przedstawiciele poszczególnych klas zaprezentowali ułożone przez siebie wiersze o naszej miejscowości oraz plakaty zachęcające turystów do zwidzenia naszego regionu. Wielkim zainteresowaniem cieszyła się wystawka ? urządzeń? z dawnych czasów. Uczniowie mieli okazję zaprezentować ich działanie. Rozegrany został również turniej wiedzowy o najbliższej okolicy oraz zaprezentowana została literatura z nią związana. Jury w składzie: dyr. Leszek Sutkowski, pani Lucyna Jajkiewicz i pan Piotr Solarz skrupulatnie podliczali zdobyte punkty. Zwycięską klasą okazała się V a. Gratulujemy! Po wręczeniu dyplomów o historii naszej gminy opowiedział wice-dyr. Leszek Sutkowski. Nad całością czuwała Pani Helena Kawa.
 

     Aleksandra Kozioł ucz. kl. 5a SP w Zalasowej razem z koleżankami z formacji cheerleaderek Blask zdobyła I miejsce w Mistrzostwach Polski. Ola trenuje taniec w tarnowskim studiu tańca Honorata. Gratulujemy i życzymy sukcesów na arenie międzynarodowej.

DSC04952
 
Rekrutacja
rekrutacja
Rekrutacja
Decyzja Małopolskiego Kuratora Oświaty z dnia 2.01.2012r
Wykaz konkursów
 
<< pierwsza < poprzednia 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 następna > ostatnia >>

Losowe zdjęcie

Inne portale

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Imieniny:

Dzisiaj : Bogusława Tekli