Wakacyjna wycieczka

Blisko 50 uczniów naszej szkoły wyjechało w nagrodę za dobre wyniki, pracę na rzecz szkoły, udział w konkursach przedmiotowych, artystycznych i sportowych do Baranowa i Sandomierza. Nagroda ta była dla uczniów bezpłatna z funduszy pozyskanych od sponsorów. Wycieczkę zorganizowała z-ca dyr ZSzP w Zalasowej Krystyna Olszówka-Łępa, a pomagali w opiece podczas wycieczki p. Janian Usarz i p. Leszek Sutkowski.

DSCN1292

DSCN1298

 
Wakacje w szkole
ciągu wakacji w ZSzP w Zalasowej odbywają się zajęcia dla ponad 60-iu uczniów chcących pogłębić znajomość j. angielskiego, doszlifować akcent, nauczyć się więcej. Zajęcia te prowadzą studenci ze Stanów Zjednoczonych: Margerita Bondarenko i Zachary Daibel, którzy pragną poznać nasze zwyczaje, kulturę mieszkając u rodzin, którzy zgodzili się ich przyjąć. Zajęcia te odbywają się przez 4 tygodnie lipca w godzinach 9.00-12.00.
Ponadto przez całe wakacje odbywają się zajęcia sportowe prowadzone przez p. S. Pikusa i p. M. Skowrona w godzinach 8.00-12.00.Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w tych zajęciach.ciągu wakacji w ZSzP w Zalasowej odbywają się zajęcia dla ponad 60-iu uczniów chcących pogłębić znajomość j. angielskiego, doszlifować akcent, nauczyć się więcej. Zajęcia te prowadzą studenci ze Stanów Zjednoczonych: Margerita Bondarenko i Zachary Daibel, którzy pragną poznać nasze zwyczaje, kulturę mieszkając u rodzin, którzy zgodzili się ich przyjąć. Zajęcia te odbywają się przez 4 tygodnie lipca w godzinach 9.00-12.00.

W ciągu wakacji w ZSzP w Zalasowej odbywają się zajęcia dla ponad 60-iu uczniów chcących pogłębić znajomość j. angielskiego, doszlifować akcent, nauczyć się więcej. Zajęcia te prowadzą studenci ze Stanów Zjednoczonych: Margerita Bondarenko i Zachary Daibel, którzy pragną poznać nasze zwyczaje, kulturę mieszkając u rodzin, którzy zgodzili się ich przyjąć. Zajęcia te odbywają się przez 4 tygodnie lipca w godzinach 9.00-12.00.
Ponadto przez całe wakacje odbywają się zajęcia sportowe prowadzone przez p. S. Pikusa i p. M. Skowrona w godzinach 8.00-12.00.Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w tych zajęciach.
 
Koniec roku 2010/2011
zakonczenie
22 czerwca 2011r uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2010/2011. Dyrekcja rozdała świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców.
Dyrekcja i grono pedagogiczne życzy wszystkim dzieciom i uczniom bezpiecznych wakacji!
 
Podziękowania dla sponsorów
Dyrekcja i grono pedagogiczne ZSzP w Zalasowej dziękują sponsorom:
p. Joannie Nytko-Czwórnóg
p. Januszowi Nowak- sklep Solo
p. Annie Gierackiej- Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Krakowie oddział w Ryglicach filia w Zalasowej
p. Stanisławowi Dębickiemu- Kółko Rolnicze
p. Marii Romanowskiej - Koło Gospodyń Wiejskich
p. Klaudynie Stepień
p. Włodzimierzowi Kocoł- Firma Renault
p. Tomaszowi Burza - radny powiatu tarnowskiego
p. Dorocie i Jerzemu Pawłowicz
p. Renacie i Sylwestrowi Pawłoaicz
p. Katarzyna Mróz
p. Małgorzacie i Wiesławowi Matugom
p. Stanisławowi Stańczyk- Stowarzyszenie Zalasowian
p. Ewie i Krzysztofowi Usarzom
p. Annie Wenc- Zabawa- Koło Rękodzieła Artystycznego
Firma Handlowa Cezar
Firma Dakt - M- Centrum Budowlane
Firma Korex
 
SUKCES przez duże "S" w Warszawie!

5 czerwca br, w samo południe w Teatrze Ateneum w Warszawie odbył się finał II edycji ogólnopolskiego konkursu dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów pn. "Pociąg na scenę" organizowanego przez PKP i Telewizję TVS. Na deskach Sceny Głównej zaprezentowało się 18 solistów oraz 10 zespołów.
Zwycięzcy otrzymali nagrody pieniężne, których łączna pula wynosi 56 000 zł. Ponadto, nagrodą dodatkową jest 2-dniowa wycieczka pt. "Muzyczna warszawska jazda".

W kategorii zespołów 7-12 lat III miejsce i nagrodę pieniężną w wysokości 3 000 zł zdobył duet Milena i Albert Kusek- uczniowie Szkoły Podstawowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zalasowej. Milenka -uczennica kl. 0 i Albert- uczeń kl. VI- śpiewali piosenkę z repertuaru Maryli Rodowicz pt. Remedium. Zespół do eliminacji w Krakowie, a później do finału w Warszawie przygotowała Krystyna Olszówka-Łępa.

Zobacz: Galeria

 
<< pierwsza < poprzednia 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 następna > ostatnia >>