TWÓJ POMYSŁ - TWOJA INICJATYWA

SDC12002Klasa IIIA SP pod opieką wychowawczyni p. Stefanii Kozak wzięła udział w konkursie pt. "Twój pomysł - Twoja inicjatywa'' organizowanym w ramach 13 edycji programu "Renault''- Bezpieczeństwo i mobilność dla wszystkich. Konkurs trwał od 15.10.2012r. do 28.02.2013r. Celem tego konkursu było opracowanie inicjatywy, działań i rozwiązań wdrażających do zachowania właściwego bezpieczeństwa wśród dzieci, młodzieży i dorosłych w lokalnym środowisku. Klasa wybrała do realizacji zagadnienia związane z promocją akcji wśród kolegów i koleżanek , rodziców, znajomych w swoim środowisku, realizowała zagadnienia programowe zawarte w pakiecie edukacyjnym ,,Droga i ja'', opracowała dokładnie temat ,,Mój rower i ja'', prowadziła dzienniczki zawierające wszelkie informacje i spostrzeżenia związane z bezpieczeństwem i mobilnością, wykonała Kronikę klasową, w której umieściła zbiór wszystkich działań w okresie trwania kampanii. Wszystkie zgromadzone materiały zostały przesłane do organizatora. Do konkursu przystąpiło 99 szkół podstawowych z całego kraju, które zgłosiły swoje projekty. Zadaniem Jury złożonego z przedstawicieli Biura Rzecznika Praw Dziecka, Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji, Instytutu Transportu Samochodowego, Parlamentarnego Zespołu ds. Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego i organizatorów było wybranie 5 finalistów, a także przyznanie 25 wyróżnień. Klasa IIIA zdobyła wyróżnienie. Gratulujemy!!

zobacz zdjęcia

 

 

 

 
Obiekty sportowe przy szkole.

Godziny otwarcia obiektów sportowych ZSz-P Zalasowa

Poniedziałek 15.00-20.00
Wtorek 15.45-20.00
Środa 14.00-22.00
Czwartek 14.00-22.00
Piątek 14.00-22.00
Sobota 8.00-16.00
Niedziela 14.00-22.00

 

JEŚLI LUBISZ SPORT, MASZ WŁASNĄ GRUPĘ ZNAJOMYCHA NIE MACIE GDZIE GRAĆ, TO ZAPRASZAMY WAS DO KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW SPORTOWYCH ZNAJDUJĄCYCH SIĘ PRZY ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM W ZALASOWEJ.

sala

INFORMACJI DLA OSÓB ZAINTERESOWANYCH UDZIELA
OPIEKUN HALI - LEBRYK ELŻBIETA
TEL. KONTAKTOWY 14 6543-222

Jeśli lubisz spoRt, masz własną grupę znajomych
a nie macie gdzie grać, to zapraszamy was do korzystania z obiektów sportowych znajdujących się przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym 
w Zalasowej.

 
Sprawdzian klas 6 SP

4 kwietnia 2013 r. o godzinie 9.00 uczniowie klas szóstych szkoły podstawowej z całej Polski przystąpili do pisania sprawdzianu kompetencji. W bieżącym roku szkolnym w naszej szkole sprawdzian pisało 37 uczniów. Teraz pozostało nam mocno trzymać kciuki i czekać na wyniki.

 
"Dobry jak chleb"

macius1Ruszyła kolejna edycja projektu dofinansowywania posiłków w szkołach "Dobry jak chleb"

O dofinansowanie posiłków przez Polską Fundację Pomocy Dzieciom "Maciuś" ubiegała się nasza szkoła. Podstawą otrzymania dofinansowania od PFPD "Maciuś" był właściwie wypełniony formularz wniosku, opinie, uzasadnienia. Bardzo się cieszymy, ze nasz wniosek został dobrze przygotowany i rozpatrzony pozytywnie, dzięki czemu przyznano nam 4000zł na dożywianie 44 uczniów w miesiącach kwiecień-czerwiec 2013r.

 
Mazurki i babki na Wielkanoc

imagesWspaniałe mazurki i babki świąteczne upiekli uczniowie naszego gimnazjum w ramach projektu "Równać szanse" pod czujnym okiem Pań z Koła Gospodyń Wiejskich w Zalasowej w sobotnie przedpołudnie 16 marca. Jak zawsze niezawodne i chętne Panie przybyły do szkolnej kuchni, by tam razem ze szkolna kucharką p. Bogusława Burza uczyć młodzież kulinarnych wypieków. Ciasta wyszły wspaniałe , piękne i smakowite. Młodzież wykazała się dużą chęcią działania, słuchała i wykonywała poleceń Pań, którym dziękujemy za pracę na rzecz naszej młodzieży.

zobacz zdjęcia

 
<< pierwsza < poprzednia 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 następna > ostatnia >>