Akademia Aquafresh

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za udział w II Edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacji Zdrowotnej dla Przedszkolaków "Akademia Aquafresh", której głównym celem jest wykształcenie w najmłodszych nawyku dbania o higienę jamy ustnej. Wierzymy, że dzięki wspólnym działaniom profilaktycznym uda nam się zmniejszyć skalę problemu, jakim jest próchnica wśród najmłodszych.
W dowód wdzięczonści w załączeniu przesyłamy Państwu dyplom za udział w akcji.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.
Z pozdrowieniami,
Zespół Akademii Aquafresh

dyplom

 
Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu

KOCHAM BABCIĘ I DZIDZIUSIA - to hasło tegorocznego świętowania Dnia Babci i Dziadka w naszym przedszkolu. Grupa Radosnych Misiów - 3-latki; pod opieką pań: Anny Malinowskiej i Lesławy Dominiewskiej, zaprezentowały najlepiej jak umiały wiersze, piosenki i tańce przygotowane specjalnie dla swych UKOCHANYCH BABĆ i DZIADKÓW z okazji Ich dorocznego święta.
Grupa Smerfików - 4-latki; pod okiem pani Beaty Romanowskiej i Katarzyny Radziszewskiej, zagrały pięknie przygotowane przedstawienie Jasełkowe. Babcie i dziadkowie zostali obdarowani przez Wnuczęta ślicznymi upominkami. W przyjęciu gości pomagali Rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek - dziękujemy. Był to niezapomniany dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. Dzień pełen uśmiechów, serdeczności i wzruszeń. Dziękujemy serdecznie Wszystkim za przybycie oraz za stworzenie radosnej, ciepłej, rodzinnej atmosfery.

Lesława Dominiewska

zobacz zdjęcia

 
Egzamin gimnazjalny 2012 - próbne testy gimnazjalne online

Informujemy, że istnieje możliwość skorzystania z nowego Serwisu internetowego, przygotowującego uczniów do Egzaminu Gimnazjalnego . Oto link

Egzamin gimnazjalny 2012 - próbne testy gimnazjalne online

Testy te można rozwiązywać bezpośrednio na stronie, w prosty i wygodny sposób, całkowicie BEZPŁATNIE. Dzięki temu będziecie mogli lepiej przygotować się do EGZAMINU GIMNAZJALNEGO!

 
Spotkanie uczniów z żużlowym Mistrzem Polski Stanisławem Burza

Uczniowie klas IV-VI i I-III Gimnazjum mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu z dwukrotnym drużynowym żużlowym Mistrzem Polski i indywidualnym Mistrzem Szkocji Stanisławem Burza absolwentem zalasowskiej szkoły.
Pan Stanisław przyjął zaproszenie i 30.01.2012r. spotkał się z uczniami opowiadając im o swojej pasji oraz przedstawił sylwetkę sportowca, swoje sukcesy ale i często bolesne upadki czyli blaski i cienie tego sportu. Uczniowie mogli przyjrzeć się także motocyklowi oraz przymierzyć kask, rękawice i gogle.
Pan Stanisław pochwalił się medalami, pucharami, które przywiózł ze zwycięskich zawodów. W czasie prezentacji można było oglądać filmiki ze startów,
w których sportowiec brał udział.
Uczniowie zadawali pytania dotyczące zarówno dyscypliny sportowej jaką jest żużel oraz na temat sprzętu i dzieciństwa, czasów szkolnych oraz samej kariery pana Stanisława. Nasz gość bardzo chętnie i ciekawie odpowiadał na pytania zaszczepiając pewnie u niejednego ucznia żużlowego bakcyla. Na koniec spotkania uczniowie otrzymywali autografy i byli fotografowani u boku mistrza speedway.

zobacz zdjęcia

 
SPOTKANIE Z MUZYKĄ

W dniu 28 stycznia 2013 roku w naszej szkole odbyło się czwarte "Spotkanie z muzyką" pod hasłem "Muzyczne przeszkadzajki". Z okazji trwającego karnawału uczniowie zapoznali się z rytmami tanecznymi z różnych regionów świata. Poznali również egzotyczne instrumenty perkusyjne takie jak: bębny, wibrafon, saksofon, naśladujące odgłosy przyrody i zachęcające do tańca i zabawy. Spotkanie organizowała Agencja Artystyczna "Lama".

zobacz zdjęcia

 
<< pierwsza < poprzednia 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 następna > ostatnia >>