Sukces Gabrysi

gb196922490x3407405W dniu 9 czerwca uczennica naszej szkoły Gabrysia Gutkowska zajęła III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Skrzypiec i Altówki Antoniego Cofalika w Czasławiu. W tej samej kategorii wiekowej brało udział 40 uczestników. Gabrysia gry na skrzypcach uczy się w Szkole Muzycznej I st. W Tuchowie pod czujnym okiem pani Wioletty Synycji.
Gratulujemy Gabrysi i życzymy dalszych sukcesów!

 
Uczniowie naszej szkoły w kinie "Promień" w Tuchowie na filmie pt. "Bella i Sebastian 3"

bellaibenjaminDnia 11 i 13 czerwca 2018 r. klasy IV, V i VII udały się do kina "Promień" w Tuchowie na film pt."Bella i Sebastian 3".
Jest to kolejna część przygód Sebastiana i jego psa - owczarka pirenejskiego, Belli. Opowiada o przyjaźni czworonoga i chłopca w czasach II wojny światowej. Tym razem poprzedni, okrutny właściciel owczarka planuje wykraść Bellę i jej szczenięta. Na przeszkodzie temu stanie Sebastian, który będzie próbował ukryć swoją przyjaciółkę.
Młodzi widzowie byli pod wrażeniem fabuły, niesamowitych widoków, piękna przyrody ukazanych w filmie. Dzieło bardzo się podobało uczniom, niektórzy z nich byli mocno wzruszeni, niejednokrotnie ocierali łzę z oka. Wyjazd zorganizowały panie polonistki - B. Niziołek, M. Drożdż.

 
Sukces naszych uczniów

KonkurswZebieMiło nam poinformować, że czworo uczniów naszej szkoły w Wojewódzkim Konkursie "Jan Paweł II - Patron Najgodniejszy" otrzymało wyróżnienia oraz I miejsce w kategorii uczniów klas II-III gimnazjum. Gratulujemy!

 
"Najaktywniejszy czytelnik wakacji w Gminie Ryglice 2018"

plakat ryglice

Szczegóły konkursu w załącznikach:

1. Regulamin Konkursu

2. Karta zgłoszenia osoby niepełnoletniej

3. Oświadczenie o przeniesieniu praw autorskich

 
FESTYN RODZINNY

204-Festyn Szkolny 2018-201067-Festyn Szkolny 2018-064

Galeria zdjęć

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>