Uwaga! Ważne!

Na podstawie par. 18 ust 2 pkt 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz.U.z 2003 r.poz.69 z późn. zm.)z uwagi na trwający w dalszym ciągu stan epidemii koronawirusa oraz podejrzenia zarażenia osób w sąsiednich miejscowościach odwołuję z dniem 5 czerwca konsultacje z nauczycielami w budynku szkoły. Na konsultacje online proszę umawiać się z nauczycielami poprzez wiadomości w e-dzienniku.
Zwrot podręczników zgodnie z wcześniej przesłanym harmonogramem.
Modyfikacji ulega sposób zwrotu podręczników. Uczeń/rodzic nie wchodzi do budynku szkoły, lecz zwracane podręczniki pozostawiając je na stoliku umieszczonym w wejściu od strony placu zabaw (tzw. akwarium).
Leszek Sutkowski

Dziękujemy za Waszą pomoc i wsparcie!

Gora1

Afryka Kazika

AfrK057

Nauka zdalna i czytanie lektur nie musi być wcale nudne! Uczniowie klasy 2b przeczytali pełną przygód lekturę "Afryka Kazika", a następnie wykonali "sałatkę afrykańską". Była ona również pyszna dla nas jak zupa z szarańczy dla mieszkańców Afryki. Zachęcamy do przeczytania książki i zrobienia owocowej sałatki afrykańskiej. Smacznego!

AfrK110

ZAPROSZENIE DO GŁOSOWANIA INTERNETOWEGO

GMW111Gmina Ryglice przystąpiła do konkursu na Najpiękniejszą Gminę Miejsko - Wiejską Małopolski. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się na podstawie głosowania internetowego, stąd Pan Burmistrz prosi mieszkańców o oddawanie głosów i codzienne wspieranie swojej Gminy Ryglice.
Głosowanie trwa do 14 czerwca 2020 do godziny 21.00. Głos można oddać raz na 24 godziny. Wystarczy wejść na stronę: mjakmalopolska.pl

Wspomnień moc ...

"Kiedy śmieje się dziecko, Śmieje się cały świat"

Moment